місто Умань

Екскурсія до бібліотеки “У світі чарівної книги”

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Саме бібліотека допомагає залучати учнів до читання книжок. Бібліотекар Шевчук О.А. познайомила дітей з правилами користування та поводження з книгою, тематичними полицями дитячого фонду. Особливе захоплення у дітей викликали книги про морських жителів, світ динозаврів та дитячі яскраві журнали. Всі учні, що побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і стати справжнім читачем. Учням 2 класу ГПД сподобалась екскурсія про, що свідчили їх посмішки та радісні оченята.