місто Умань

Архив за день: 02.05.2021

Шкільні ліги JniorZ Games

#juniorzgames @novaposhta.official @juniorzua

Початкова школа 2, м. Умані приймає участь у проекті “Шкільні ліги JniorZ Games” від руху О. Педана JniorZ та спонсора «Нової пошти». В проекті беруть участь учні3 та 4 класів під керівництвом вчителя фізичної культури Скляр Наталії Іванівни.

В рамках завдань були проведені рухливі ігри та естафети, які ще не знайомі дітям.

В грі приймали участь команди, які були обрані рандомно. Кожен учасник зміг спробувати свої сили та інтереси за вибором в іграх та показати свої вміння.

Проект має на меті ознайомити учнів з новими видами спорту, залучити до ігор учнів, які воліють залишатися осторонь, навчити гендерної рівності та залучити всіх учнів до занять спортом.

В кінці всі учні були нагороджені дипломами за здобуте 1, 2 та 3 місце. Змагання пройшли в піднесеному настрої та крутих емоціях.

#juniorzgames