Звіт роботи бібліотеки I півріччя 2017 року

В результаті проведення акції «Подаруй бібліотеці книгу» кількість художньої та методичної літератури збільшилася на 80 екземплярів: це методичний посібник роботи педагогів Скляр Н.І., Данилюк І.С. та дитячі оповідання, казки.

На початку навчального року було проведено екскурсію до бібліотеки «Перші кроки до бібліотеки» для учнів 1 класу, «Посвята в читачі» для учнів 2 класу, гра-подорож «Казкова країна Мудрої книги» для учнів 3 класу, та бібліотечний урок «Книги – кораблі думок» для 4 класу.

Протягом  семестру проводилися уроки «Як до нас приходить книга», «Газети, журнали. Історія виникнення». В бібліотеці діють постійні виставки «Моя – Україна», «Пам’ять Кобзареві», «Куточок юного читача», «Знай свої права дитино», «Новинки методичної літератури».

До Дня української писемності та мови було оформлено виставку «Слово до слова», виставку творів В.Сухомлинського, «Письменники нашого краю».

Крім того є змінні виставки «Живи книго», та «Що світ відзначає сьогодні».

3 грудня проведений виховний захід «Що легше образити чи допомогти» до Міжнародного дня інвалідів. Виховний захід та виставка «Як уникнути небезпечних ситуацій», «Безпека дома». В День прав людини – проведена правова вікторина. Восени було проведено свято « Бринить співає наша мова» до Дня української писемності та мови. З приходом зимових свят проведено свято «Андріївські вечорниці» з українським побутом та звичаєм, українським фольклором та свято Миколая.

Також на II півріччя було передплачено періодичні видання для поповнення бази методичної та дитячої літератури. Сформований гурток «Подаруй книзі друге життя» — щодо ремонту книг та закріплень правил поводження з книгою» ( 2- 4 класи).