місто Умань

Зустріч з воїнами АТО

З метою національно-патріотичного виховання молоді, виховання шанобливого ставлення до Батьківщини та гордості за її захисників, в НВК №24 на ГПД 2-4 класів відбулася зустріч з учасниками бойових дій в зоні АТО, а саме: Густінович Євген, Власюк Олександр, Майборода Станіслав, жителями м. Умань.
Учні та вихователі радо вітали земляків, обговорили суспільно-політичну ситуацію у державі та висловили свої думки щодо подій на Сході України.

Гості щиро розповідали про прагнення українських військових захищати кожну частинку рідної землі, про байдужість, яка стала однією із причин війни на Сході. Проважливість розповсюдження інформації про героїзм воїнів — учасників АТО, волонтерів, людей, які допомагають зміцнювати обороноздатність України.

Густінович Євген наголосив, що кожен повинен мати свою власну думку про події, які відбуваються у сучасному суспільстві. Наш народ неможливо подолати. Українці мають почуття щирого й глибокого патріотизму. Проявляють себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої держави.
Майборода Станіслав  поділився спогадами, відповів на всі питання щодо служби в зоні АТО та передав присутнім частинку своєї мужності, енергії та оптимізму.

Бійці щиро подякували дітям за те, що вони морально підтримують їх своїми листами, малюнками, оберегами. Ця підтримка для воїнів є надзвичайно важливою.

Щирі слова подяки воїнам за вірність, служіння Україні та її захист висловили вихователі ГПД Підгорна О.В., Кочерганова Л.П. та учні 2-4 класів .

Такі зустрічі формують в учнівської молоді патріотизм, загальнолюдські цінності,бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави, підтримують віру у краще майбутнє України.

Зустріч завершилася обіцянкою нової зустрічі в стінах рідної школи.