Зустріч з польськими колегами з міста Гнєзно

5 жовтня на базі нашого закладу  відбулася зустріч делегації початкової школи №3 м. Гнєзно Польща.

На зустрічі були присутні вчителі початкової школи №3 м. Гнєзно, директор школи №3 м. Гнєзно Радослав Собков’як,  заступник начальника відділу освіти Уманської міської ради Миколенко І.О.

Гостей радо зустріли вокально – хореографічною композицією «Як у нас на Україні», теплими вітальними словами та солодкими подарунками, після чого члени делегації власноруч виготовили ляльку — мотанку. Крім того було висаджено «Галявину дружби» (кущі троянд), на честь сьомої річниці співпраці.

На завершення учасники делегації висловили своє захоплення від побаченого, обговорили плане на майбутнє та побажали учасникам зустрічі подальшого творчого росту.