Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/fanta126/public_html/wp-content/plugins/wordpress-gzip-compression/ezgz.php on line 38
Зустріч з книгою | Навчально-виховний комплекс № 24

Зустріч з книгою

Учні 2 класу продовженого дня з вихователем Кочергановою Л.П. завітали до бібліотеки на творче заняття «Зустріч з книгою». Вихованці разом з бібліотекарем Шевчук О.А. провели турнір «Кращого знавця книги». Були пропоновані загадки літературних героїв, назви книг, казок. Найактивнішими були: учень 3 класу Онопрієнко Іван, Абизова Анастасія – учениця 2 класу, Сивак Даша. А на завершення колективно склали казку про книжку. Надіємось, що діти з повагою будуть користуватися книжками та підручниками бібліотеки.