Зимові розваги в дитячому садку

Сипле зимонька снігами і радує малят веселими забавами. Весело в садочку взимку. Випав сніг, гарно на дворі. Ось уже і останній місяць зими. Вихователі з дітьми під час прогулянки грають в сніжки, катають дітей на санчатах, дають нові та закріплюють вже набуті знання.

13.02.2019 року  вихователь компенсуючої групи Кузьменко Ірина Миколаївна провела прогулянку – спостереження з дослідом: «Пізнавально, корисно і весело». Вихователь провела з дітьми дослід з снігом, показала дітям, що у зими є свої природні таємниці. «Візьмемо сніг, він буває різний за своїми властивостями. Коли мороз, сніг крихкий, з нього не можна зробити сніговика. А сьогодні відлига і сніг добре ліпиться». Діти разом з вихователем зліпили дуже гарних снігових колобків. Всі приймали участь в його ліпленні.

Діти йшли з прогулянки веселі, з піднятим настроєм, тому, що такі прогулянки корисні для їхнього здоров’я. А здоров’я завжди буде головне в їхньому житті.