Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/fanta126/public_html/wp-content/plugins/wordpress-gzip-compression/ezgz.php on line 38
Зимові розваги на шкільному подвір’ї | Навчально-виховний комплекс № 24

Зимові розваги на шкільному подвір’ї

Зима – це не просто казкова пора року, а й чудова можливість розважитись на вулиці, використавши свою фантазію.

Дітвора з нетерпінням чекає зиму, казковий час,  коли доступні найрізноманітніші ігри та веселі розваги.

Саме тому вихованці ГПД не можуть всидіти в теплих класах в зимові морози: їм кортить пограти в сніжки, зліпити величезного сніговика чи просто побавитися з друзями на шкільному подвір’ї.

Приємно спостерігати радість на обличчях дітлахів, чути їх дзвінкий щасливий сміх. Безтурботне дитинство – найкраща пора.