Зимові розваги на ГПД 3-4 клас

Зима – час активних і рухливих забав для дітей. Звісно, найпростіше  залишитися вдома і не показувати носа на мороз, але, повірте, на засніженій вулиці можна влаштувати справжнє свято.

Різнобарвний сніг

Перед виходом на вулицю візьміть дві пляшки з розбризкувачем і дві пляшки з дозатором. Наповніть їх водою чотирьох різних кольорів, використовуючи безпечні харчові барвники. Цією водою можна малювати різні форми, фігури, цифри тощо. А можна намалювати одне велике коло, відійти метра на півтора і постаратися поцілити в центр струменем кольорової води. Перемагає той, хто потрапить у центр кола першим.
Якщо вдома не знайшлося пляшок, можна відшукати серед літніх іграшок водяні пістолети. Наповнити їх кольоровою водою і малювати картини на снігу.

Імена на снігу

Знайти місця з білосніжним чистим снігом і  потоптатися в ньому. Але не просто так, а з користю: витопчіть свої імена – і літери повторите, і всі сусіди зможуть дізнатися, хто ж автор цієї невимовної краси. Або пишіть імена прутиком чи кольоровою водою.