місто Умань

Здорові діти — здорове майбутнє

Сьогодні учні 3 класу прийняли активну участь у міських спортивних змаганнях «Здорові діти — здорове майбутнє» організованих спорт комітетом міста Умані присвячених до Дня Святого Миколая.
Метою та завданням змагань було залучення учнів до рухової активності, занять фізичною культурою та спортом, підвищення мотивації до фізкультурно — оздоровчих занять та популяризація здорового способу життя, організація змістовного дозвілля та зайнятості дітей.
Організацію та проведення змагань було покладено на учителя фізичної культури Скляр Н. І.. Склад команди 8 осіб (4 хлопчики та 4 дівчинки). Учні взяли участь у 5 естафетах: «Швидкість з м’ячем «, «Смуга перешкод», «Парна естафета», «Хокей «, «Передача м’яча «. Результати змагань буде передано у відділ з питань фізичної культури та спорту для оголошення результатів.