Навчально-виховний комплекс № 24

"Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітній навчальний заклад І ступеня"

Ласкаво просимо, дорогі діти та їх батьки!
Колектив Уманського навчально-виховного комплексу № 24 вітає Вас.
На нашому сайті Ви зможете дізнатися про нашу установу, бути в курсі всіх подій, які відбуваються в наших стінах, познайомитись з тими, хто виховуває Ваших дітей.
Ми будемо щиро раді, якщо Вам у нас сподобалось
З повагою, Колектив НВК № 24.

Здорова родина – здорова дитина

9qyej0lbuho
Антон Макаренко, звертаючись до сім’ї наголошував: «Ваша власна поведінка – найголовніша річ. Не думайте, що ви виховуєте дитину лише тоді, коли з нею розмовляєте, повчаєте або караєте. Ви виховуєте її у кожен момент вашого життя»
Сім’я – це перша суспільна щаблина в житті дитини. Стилі батьківської поведінки вирішальним чином позначаються на становленні дитини.
Але можна констатувати, що найкраще адаптуються у суспільстві діти авторитетних батьків. Тому важливо, щоб такий стиль батьківської поведінки поведінки панував у родині.
Особливу увагу слід приділяти психологічному клімату у сім’ї. він суттєво впливає на дитину, спричиняє стан комфорту або дискомфорту, чим і забезпечує здоровий розвиток дитини. e2lq3bzsrsi
Тому наша мета об’єднати зусилля дошкільного закладу і сім’ї щодо формування у дітей уявлень про здоровий спосіб життя, сприяти забезпеченню фізичного здоров’я дошкільнят.
Залучити батьків до фізичного виховання дітей у сім’ї, до активної оздоровчо-профілактичної діяльності. Тому ми у своїй роботі допомагаємо батькам застосувати набуті на інформаційному етапі знання, вміння, навички. Продовжуємо роботу з роз’яснення необхідності активної оздоровчо-профілактичної роботи вдома. Даємо рекомендації до створення спортивно-оздоровчого куточка вдома.
Консультації «Як виростити здорову дитину». Пропонуємо батькам вдома у вихідний день провести день здоров’я. заохочуємо до розповідей «Мої враження від спілкування з дитиною в ході фізкультурно-оздоровчих процедур».
Запрошуємо до бібліотеки де є виставка літератури, брошур, наочності про значення здорового способу життя, змістовного дозвілля, спорту у житті дорослих та дітей. ol581pbmqfu
Разом виготовляємо стінгазети плакати, що є підтвердженням гарного здорового клімату в родині. Про це свідчить гарний настрій у дітей та батьків. Недаремно у народі кажуть, що «весела думка – половина здоров’я».
Тому і надалі будемо співпрацювати з батьками, доносити знання, доводити цю проблему в різних формах роботи.
Вихователь: Шевчук Олена Андріївна

Календар
Октябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031