місто Умань

Захоплення наших учнів

Учні нашої школи з задоволенням займаються на уроках фізичної культури, позакласної спортивної роботи, а також відвідують спортивні секції. Поступово пізнаючи на уроках фізкультури про різні види спорту, опановуючи фізичні вправи та долаючи свої страхи у виконанні складних вправ, зміцнюючи свої м’язи та тренуючи швидкість, витривалість, стрибучіть, гнучкість в учнів поступово формується любов до певних видів спорту. Наші учні захоплюються різними видами спорту, як звичними для нас : футбол, баскетбол, акробатика, теніс, бокс, карате ; так і новими видами спорту. Одним з таких видів є спортивний пілон. Наша учениця 2 класу Мосінз Крістіна впевнено іде до перемог і вже може граційно та красиво демонструвати акробатичні вправи.