Заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Соборна Україна нині незалежна,
Як квітка синьо-жовта розцвіла.
І не згубилася людська любов безмежна
До України-неньки і її буття,
Що упродовж віків нам мрію дарувала
Й наснагу іти до вільного життя.
Україно, соборна державо,
Сонценосна колиско моя!

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в НВК №24 на ГПД 2-4 класів організовано та проведено ряд заходів:
-тематична виставка стіннівок: «22 січня – День Соборності України»;
-Бесіди: «Україна – єдина Соборна держава», «Славетні імена України», «Співаєм славу тій події і тепер»;
-книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці “Соборна Україна”;

-Ланцюг єднання: «Соборність в душах, єдність у серцях».

Учні школи впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.