Заходи присвячені Героям Небесної Сотні, Революції Гідності

В НВК №24 на ГПД 2-4 класів вшанували Героїв Небесної Сотні та Революції Гідності. Проведений захід «Небесна Сотня. Герої не вмирають», «А сотня відлетіла в небеса». Розмова йшла про те, що Україна – наша рідна земля, а починається вона з рідної домівки, школи, села… Згадали події листопада 2013 та лютого 2014 року.

Учні читали вірші, присвячені героям Небесної Сотні. Вихователь ГПД 2 класу Підгорна О.В. продемонструвала присутнім комп’ютерну   презентацію «Герої Небесної Сотні». Також переглянули та обговорили відеофільм, ділились своїми думками, прослухали музичні твори в пам’ять про загиблих. А в кінці вони написали враження про почуте і побачене.

На жаль, це трагічна сторінка в нашій історії. Шанс на зміни дістався нам дорогою ціною…. Сьогодні в Україні віддають належну шану тим, хто не вагаючись здійснив громадянський подвиг, хто ціною власного життя захищав демократичні цінності й національні інтереси.

Скорботною хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих під час Революції Гідності.

У   нашій   пам’яті ви назавжди лишились.

Історія одна, а ви – її частина.

Ви тільки знайте, браття, ми за вас молились

І молимось: за вами – ненька Україна!

Хай пам’ять про мужніх і сміливих громадян України, що віддали своє життя заради щасливого майбутнього своєї   Батьківщини, згуртує усіх нас, дасть силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави!

Вихователь ГПД: Підгорна О.В.