місто Умань

Завершення Олімпійського тижня

На групі продовженого дня вихованці 3, 4 класу переглянули фільм «Олімпійські ігри. Історія та сучасність. Від школярки Валерії».

Цікаву та змістовну презентацію на тему «Олімпійські чемпіони України» підготувала учениця

3 класу Кравченко Анжеліка.

Протягом тижня   діти  створювали цікаві та змістовні плакати до Дня спорту «Знай наших олімпійських чемпіонів» та «Олімпійські ігри».

Учні 3 класу Сич Євгенія, Бортніков Костянтин та учень 4 класу Саламатін Сергій взяли участь у конкурсі малюнків «Спорт у моєму житті».

З гарним настроєм та великим задоволенням закінчився Олімпійський тиждень. Ми з гордістю можемо сказати, що в нашій школі ростуть сильні, сміливі, спритні учні.

Вихователь ГПД    Підгорна О.В.