місто Умань

Завершення конкурсу «Не лінуйся! Рухайся разом з нами!»

Конкурс проходив з 1 листопада по 1 грудня 2020 року, у конкурсі брали участь учні 2 — 4 класів. До уваги глядачів було представлено відеоролики тривалістю до 1 хвилини де учасники повинні були показати свої заняття спортом та фізичними вправами.
Організатором конкурсу є вчитель фізичної культури Скляр Н. І. Конкурс проводився з метою залучення учнів та їх батьків до занять спортом. В конкурсі взяли участь 10 учнів нашої школи: Саламатін Сергій, Абизова Анастасія, Скакун Софія, учні 4 класу; Клименко Клім, Борсученко Олександра, Підіпригор Назар, Овчарук Аліса, Можан Єлізавета, учні 3 класу; Мендусь Аріна, Скакун Злата, учні 2 класу.
За результатами голосування визначились наші переможці:1 місце — Клименко Клім,
2 місце — Борсученко Олександра,
3 місце — Підіпригор Назар.
Всі учасники нагороджені грамотами та солодкими призами, а переможці спортивними призами.
Дякуємо учням та їх батькам за чудові виступи та креативні ідеї.
Бажаємо залишатися лідерами у своїх досягненнях.