Засідання школи професійної адаптації спеціалістів психологічної служби

29 січня 2019 року в нашому НВК, відбулося засідання школи професійної адаптації спеціалістів психологічної служби за темою «Зміст діяльності психологічної служби в умовах сталого розвитку», з метою підвищення професійного рівня компетентності спеціалістів психологічної служби та формування мотивації до успішного саморозвитку.

Питання, які розглядались на засіданні стосувались актуальності роботи практичного психолога та соціального педагога.

В рамках реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді», керівник школи професійної адаптації спеціалістів психологічної служби, практичний психолог Веровенко О.В. провела заняття з елементами тренінгу «Психологічне благополуччя спеціалістів психологічної служби як запорука успішної професійної діяльності» та поділилася своїми напрацюваннями, досягненнями та рекомендаціями з досвіду.

Супутниками творчого процесу були гарний настрій, активні обговорення та дружні посмішки.