Заняття з образотворчого мистецтва

Заняття з образотворчого мистецтва допомагають наповнити дозвілля дітей цікавим змістом, надають можливість  кожній дитині пережити радість творчості . В процесі малювання,  діти відчувають різноманітні почуття: радіють красивому зображенню, створеному ними, засмучуються, якщо щось не виходить. У роботі над зображенням діти набувають різних знань: уточнюються і заглиблюються їх уявлення про навколишній світ. Сьогодні діти звершили цікаву «подорож» до Лондона разом з талановитим наставником Олегом Васильовичем.

Подорож до Парижу. Вкотре переконуємось, що заняття малюванням створюють основу для повноцінного змістовного спілкування між дітьми та дорослими, і важливо допомогти дітям здійснити таке спілкування.