Загальні батьківські збори в НВК 24

DSCN2461

9 червня 2016 року в навчально – виховному комплексі №24 відбулись  звітні батьківські збори. Директор закладу звітувала про про роботу закладу, про хід ремонтних робіт та плани НВК на 2016-2017 навчальний рік. Директор подякувала батькам за тісну співпрацю з навчальним закладом, за участь в ремонтних роботах, за фінансову підтримку і т.д. та наголосила на тому, що саме  завдяки батьківській підтримці дитячий садок має такі чудові результати – це естетичний вигляд групових кімнат, коридорів, ігрових майданчиків, зміцнення матеріально-технічної бази дитячого садка.

IMG_0017IMG_0016Старша медична сестра Янковенко Н.І. підвела підсумки  навчального року щодо організації харчування, та профілактично – оздоровчої роботи з дітьми. Медичний кабінет достатньо забезпечений медикаментами. Організація харчування в ДНЗ здійснюється відповідно Інструкції з організації харчування дітей у навчальних закладах, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоровя України. Норми харчування виконуються в повному обсязі відповідно нормативам. Раціон харчування збалансований гідно потреб організму дитини в білках, жирах, вуглеводах, мінералах та вітамінах на добу. Під час організації харчування ми дотримуємося гігієнічних вимог до приготування, перенесення та роздачі їжі, не допускаючи порушень режиму дня.
IMG_0022Заступник директора Субота Л.О. підбила підсумки навчально – виховної роботи з дітьми та аналіз засвоєних знань вихованців.

Голова батьківського комітету Чернега І.І. представила звіт про використання коштів.IMG_0012

Збори пройшли в теплій дружній атмосфері, адміністрація НВК подякувала батькам за те, що вони не байдужі до життя діток в закладі, наголосила на розширенні форм роботи із родинами вихованців.

На завершення засідання вихованці порадували батьків творчими виступами.IMG_0035 IMG_0026