З Днем народження рідне місто!

Умань сучасне українське місто з багатою історією.  Місто з археологічними та культурними пам’ятками різних часів, назвами вулиць, площ та парків, що присвячені відомим діячам різних епох.

Але головним багатством нашого міста є люди, звичайні його мешканці, які своєю мирною та ратною працею творили і творять його історію, примножуючи досягнення та надбання попередніх років, роблячи його ще красивішим та привабливішим для наступних поколінь

Цього року місто Умань святкує чергову річницю з дня заснування. До цієї дати присвячено багато святкових заходів, одним із них було «Містечко розваг» у центральному сквері,  яке створили дошкільні навчальні заклади міста.  Наш заклад разом з ДНЗ №14 та ДНЗ №31 підготували українську народну казку «Кривенька качечка».