З 8 по 12 травня у НВК проходить Тиждень безпеки дорожнього руху.

DSCN4169

Чому з дітьми молодшого  віку необхідно  розповідати про необхідність дотримання  правил безпеки життєдіяльності під час дорожньо – транспортного руху? Вивчаючи та повторюючи правила безпеки, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє , що допоможе захистити здоров’я і життя своє та   інших людей. Є різні форми та методи навчання правил, але для дітей зрозуміліші та доступніші наочні та ігрові методи.  Сприяють  формуванню культури поведінки на дорозі та у транспорті цільові    прогулянки і екскурсії. Добрим помічником у навчанні, тренуванні та закріпленні знань про дорожній рух   став Інтернет: презентації, відеоролики, тестові завдання, ілюстративний матеріал та багато іншого використовують вчителі та вихователі у роботі з дітьми. Педагоги закладу   докладають чимало зусиль для  формування культури поведінки та профілактики дорожньо- транспортних пригод і  запрошують  батьків  продовжувати навчання дітей  у повсякденному житті.

DSCN4237
DSCN4228