Як наші гуртківці St. Patrick’s Day святкували…

10 березня учасники гуртка англійської мови святкували Saint Patrick’s Day (День Святого Патрика).

Це культурне та релігійне ірландське національне свято, яке щороку відзначають 17 березня, в день смерті небесного покровителя Ірландії Святого Патрика. День Святого Патрика є державним святом в Ірландії та Північній Ірландії. Свято також широко відзначається ірландською діаспорою по всьому світу, особливо у Великобританії, Канаді, США, Аргентині, Австралії та Новій Зеландії.

3Символікою свята є все ірландське: напої, одяг (якщо не національний ірландський одяг, то хоча б зелений колір вбрання), музика, пісні і танці.

Особливим і офіційним символом Дня Святого Патрика є трилисник конюшини, який, за легендою, Святий Патрик особисто вибрав як знак уособлення віри і Трійці.

Іншими суто ірландськими символами свята, які превалюють в декорі, є фігурки казкових чоловічків лепреконів з їхніми невід’ємними глечиками скарбів.