Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/fanta126/public_html/wp-content/plugins/wordpress-gzip-compression/ezgz.php on line 38
Як ми ліпили сніговичка… (молодша група) | Навчально-виховний комплекс № 24

Як ми ліпили сніговичка… (молодша група)

Зима – час активних і рухливих забав для дітей будь – якого віку. Лютий – примхливий і важкопрогнозований місяць. Протягом навіть одного дня погода може різко змінюватися. Він повний несподіванок: може морозити, хурделити, а може і гріти. За це його називають місяцем вітрів і кривих доріг, а ще – місяцем сніговіїв. І саме тому, найменші вихованці нашого закладу намагаються насолодитися останніми зимовими забавами, щоб залишити незабутні враження до наступної зими.

Теплий одяг і гарний настрій – ось усі складові якісного зимового відпочинку дітей!