місто Умань

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РЕЙД «УВАГА! ДІТИ НА ДОРОЗІ!»

Літні канікули перегорнули  свої останні сторінки безтурботного дитинства, на часі – здобуття нових знань та невгамовне шкільне життя. Саме тепер маленьким пішоходам як ніколи потрібна допомога та підтримка дорослих. Тому вже стало традиційним проведення у вересні Всеукраїнського рейду «Увага! Діти на дорозі!».

З метою широкого залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, а також привернення уваги до проблеми безпеки дітей на дорозі в школі відбулися такі заходи: «Дорожні знаки», «Знай та виконуй правила дорожнього руху», «Увага на дорозі – життя у безпеці».

Дотримання правил дорожнього руху – один з головних компонентів збереження життя і здоров’я дітей. І хоч рейд закінчився, але робота з вивчення правил дорожнього руху продовжується, адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.       Неухильно дотримуйтесь правил та бережіть себе!

Вихователь ГПД Підгорна О.В.