Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Мій улюблений світ — без насильства,

Без жорстокості, болю і зла,

Де народом заспівана пісня

Містить тільки хороші слова…

І. Супрун

З 25 листопада по 10 грудня у НВК №24 проходила Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Мета: навчити дітей доброті, дружбі, співпереживанню,  умінню вирішувати конфліктні ситуації, керувати власними емоціями, а головне протистояти агресії і насильству.

В рамках акції практичним психологом Веровенко О.В., було проведено ряд заходів:

• психологічні акції: «Позитивчик», «Посміхнися світові і він посміхнеться тобі», «Аптечка для душі»;
  • години спілкування: «Шкільна дружба» — 1 кл., «Подорож до країни Доброти» — 2 кл., «Конфлікти та їх вирішення» — 3 кл., «Безпека дітей в Інтернеті» — 3 кл., «Розв’язання конфліктів без насильства» — 4 кл.

Протягом 16 днів було проведено низку заходів, які сприяли залученню учнів до акції та сформували переконання, що насиллям над іншою особистістю не досягнеш успіху, не реалізуєш своєї мети, не завоюєш довіру та повагу людей.