Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/fanta126/public_html/wp-content/plugins/wordpress-gzip-compression/ezgz.php on line 38
Всеукраїнська акція « 16 днів проти насильства» | Навчально-виховний комплекс № 24

Всеукраїнська акція « 16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні проводиться Всеукраїнська акція  « 16 днів проти насильства» з 25 листопада по 10 грудня .

Метою акції  є  привернення уваги учнів  до актуальних  проблем  насилля та попередження  цього явища  в родині та суспільстві; протидія торгівлі людьми  та жорстокого поводження з дітьми .

В рамках акції  в НВК №24 вихователями ГПД Підгорною О.В., Кочергановою Л. П. з вихованцями 2-4 класів було проведено цікаві бесіди: « Поняття  насильства», « Види насильства», « Як не стати жертвами насилля», « Ми проти насильства»,  « Скажемо насиллю – ні!» Змінити нам світ  і зробити  його лише  добрим досить непросто.

Акція закінчилась кольоровою  демонстрацією малюнків,  виготовлення стінгазет та тематичних буклетів.