Вперше в дитячий садочок

Пам’ятка батькам які вперше приводять дитину в ДНЗ

• В ДНЗ малюка бажано привести в І половині дня, коли діти граються. Він познайомиться з однолітками і поступово включиться в сумісні ігри.
  • По завершенню прогулянки дитині можливо самій захочеться разом з новими друзями зайти в ігрову кімнату. Нехай малюк відчує, що це цікаво – відвідати “ будинок де грають діти ”.
  • Заберіть дитину перед обідом. Нехай перспектива пообідати за загальним столом здається дитині бажаною і цікавою.
  • Ви самі відчуєте, коли дитину можна вкладати спати, залишити в дитячому садку на весь день.
  • Якщо умови дозволяють вам не прискорювати події, то перші три – чотири тижні малюка краще забирати з ДНЗ перед денним сном. Так як, денний сон – ритуал домашній, при якому дитина особливо потребує фізичного зв’язку з мамою.
  • Якщо дитина в середині дня починає сумувати за мамою, можна через вихователя передати для неї маленький привіт із дому, цукерку, картинку або просту гарну намистинку. Вручений в потрібний момент сюрприз, підвищить настрій дитини.
  • Щоб дитині не було так сумно вкладатися спати в дитсадку, мама може дати з собою маленький альбом з сімейними фотографіями (класти під подушку “як талісман”).
  • Забираючи дитину з ДНЗ, поцікавтесь у неї, як пройшов день, чим займались в дитсадку протягом дня. Уважно вислухайте новини з якими хоче поділитися ваша дитина.
  • Старайтеся частіше спілкуватися з педагогами та помічником вихователя групи, не соромтеся розпитувати їх про свою дитину, обговорювати проблеми та шукати разом шляхи їх вирішення.