місто Умань

Відзначили День захисника України та День козацтва

Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків.

Тож напередодні цього чудового свята, на ГПД 2 -4 класів (вихователь Підгорна О.В)  провела захід  до Дня захисника України «Наші хлоп’ята – справжні козачата!»
який був спрямований на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів – українських козаків. Учні демонстрували свої вміння у складанні пазлів, силу, влучність (попади в мішень), спритність, наполегливість та швидкість, стійкість та витримку, дружність та синхронність (марш), розум та кмітливість, артистизм (повторення з відео козацького танцю «Гопак»), творчість та брали  активну участь в різних конкурсах . Цікаво було спостерігати за учнями, які стали учасниками спортивної естафети. Вони щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході. Цікавим був конкурс «Я- козак» , в якому представники команд малювали образ козака.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.