Відвідування читацького центру

Учні  3–4 класів охоче відвідали читацький центр навчального закладу

з вихователем групи продовженого дня Підгорною О.В.

Адже, дитяча книга, незважаючи на високі новітні технології, залишатиметься хорошим другом для дітей. І, саме в цьому віці визначається подальше ставлення дитини до книги.
Тут все найкраще: нові книги, газети, журнали, іграшки, веселі ігри, казкові несподіванки.               Родзинкою читацького центру є яскравий казковий відпочинковий намет з подушками-смайликами. Діти тут не лише читали, а й відпочивали, спілкувалися і звичайно гралися.

Ольга Василівна переконана, що відвідування читацького центру її вихованцям подарувало радість і приємні миті, наснагу до пізнання нового і непізнаного.

Зустріч залишила приємні враження, запам’яталась назавжди, виникло бажання відвідувати читацький центр якомога частіше.