Відмічаємо День Захисника Вітчизни

DSCN1430Впроваджуючи у виховній діяльності особистісно  – орієнтовану модель навчання та виховання підростаючого покоління, особливу увагу педагогічний колектив приділяє розвитку у дітей рис громадянина патріота. основною складовою форм та методів виховання  патріотизму у учнів початкових класів є дієвість. Готуючись до відзначення Дня захисника Вітчизни, педагогічний, батьківський та учнівський колектив згуртувався навколо актуальної на наш час ідеї – допомога воїнам АТО,  як дієвий засіб привітання з святом.

Під час позакласної та позашкільної роботи діти , батьки, вчителі доклали багато зусиль для виготовлення маскувальних сіток, збирання сировини для виготовлення протезів, виготовлення сувенірів, листівок та вітальних малюнків.  Зустрічі та співпраця з волонтерами теж збагатили громадянський та патріотичний досвід дітей.DSCN0483DSCN1389DSCN1391  DSCN1395DSCN1390DSCN1393