Відгуки

Тут Ви маєте можливість залишити свої відгуки про наш Навчально-виховний центр № 24.

Велике прохання не смітити тут спамом, усі подібні повідомлення будуть знищені.

подяка

Оставить новую запись в гостевой книге

Будь ласка залиште Ваш відгук про роботу нашого закладу.
Ваша думка дуже важлива для нас, так як вона є основним вектором для нашого розвитку.
Всі відгуки проходять модерацію, тому не витрачайте час на спам.
Бажаємо Вам гарного дня та хорошого настрою!
9 записей.
Олександр написал(а) 22.12.2017:
Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим Роком! Зичимо Вам міцного здоров'я, творчих натхнень, здійснення ваших професійних планів, особистих бажань та усіх мрій та задумів. Нехай Різдво та Новий рік принесуть Вам тільки добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та партнерів, шани та любові від рідних та близьких Вам людей, щасливих та яскравих подій та усього самого найкращого!
Ольга написал(а) 20.12.2017:
Дякую педагогічному колективу за завжди теплий прийом студентів-практикантів! Ваша праця, викликає захват і захоплення! .Для вас це не просто робота, а покликання. Спасибі за ваше терпіння і увагу і розуміння!
Володимир написал(а) 14.12.2017:
Садок чудовий! Ми раді, що в нас такі чудові вихователі ! Дітьми займаються. Вихователі багато працюють з дітьми: ліплять, малюють, читають, вчать писати, читати та багато іншого...все не перечислити!!! Добре годують, група чистенька, завжди порядок до якого і привчають діток. Дитина завжди в групі тепло одягнута і чиста. Ті хто пише погані відгуки не знає, які бувають садочки. Дякуємо колективу за ваші старання. Щастя ВАМ та багато терпіння!!!.
Ірина написал(а) 14.12.2017:
Садочком ми дуже задоволені. Коли вперше прийшли в групу всі вагання залишилися осторонь. Тут все для дітей і задля дітей. Щодня переконуємось, що зробили правильний вибір. У нашому садочку вихователі – справжні професіонали, знавці своєї справи і просто чудові люди. У групі завжди панує атмосфера доброзичливості, складається враження, що кожного ранку там чекають саме на мою дитину. Нам дуже поталанило з садочком.
Катерина написал(а) 14.12.2017:
Висловлюю щиру подяку за самовіддану натхненну працю всьому колективу НВК №24, та закликаю усіх батьків до всілякого сприяння роботи закладу задля наших улюблених діточок.
Владислав написал(а) 21.11.2017:
Жодного разу не пошкодували, що вибрали для донечки цей чудовий і правильний дитячий садок!. Він затишний і “домашній” не тільки за розмірами, але в першу чергу за атмосферою, яку створює для діток колектив садочку
Наталія написал(а) 21.11.2017:
Кваліфікований та вічливий колектив вихователів, діти завжди зайняті. Багато різноманітних заннять,для нас це було важливим критерієм, бо енергії в дитини через край:) А головне це те, що дитина щаслива, навіть не хоче йти додому! Я думаю, що для всіх батьків це є гарним показником.
Anna написал(а) 15.11.2017:
Дуже гарні групи, де завжди затишно і тепло. Радісні обличчя вихователів завжди дарують моїй дитині гарний настрій навіть в самі похмурі ранки. Дякую за турботу про наших діток.
Тетяна написал(а) 10.10.2017:
З захопленням кожного ранку йдемо до садочку за новими враженнями. Дякуємо за роботу.