Відгуки

Тут Ви маєте можливість залишити свої відгуки про наш Навчально-виховний центр № 24.

Велике прохання не смітити тут спамом, усі подібні повідомлення будуть знищені.

Оставить новую запись в гостевой книге

Будь ласка залиште Ваш відгук про роботу нашого закладу.
Ваша думка дуже важлива для нас, так як вона є основним вектором для нашого розвитку.
Всі відгуки проходять модерацію, тому не витрачайте час на спам.
Бажаємо Вам гарного дня та хорошого настрою!
15 записей.
Катерина написал(а) 10.03.2019:
Моя донька була зарахована до садочку згідно електелектронної реєстрації у 2016 році. Садочком , вихователями, помічником дуже задоволені . Щиро дякуємо всьому персоналу нашого садочку за Вашу роботу.
Юлія написал(а) 05.03.2019:
Наша донечка відвідує даний садок, як мама хочу сказати, що повністю впевнена ,що моя дитина цілий день під гарним наглядом и в добрих руках. Я дуже задоволена колективом садка, всі вихователі та директор садочку дуже привітні і добрі люди , які справді люблять дітей і свою роботу . Доця дуже любить і хвалить обіди у садку і всі страви, хоча наша дитина дуже перебірлива щодо різних страв, то в садку навіть просить добавки)) я ні разу не пошкодувала про вибір даного навчального закладу, де дітки всесторонньо розвиваються, співають і взагалі формуються як особистості , і за цим дуже стежать вихователі і директор садочку! Наша родина дуже вдячна за таку турботу і піклування для нашої дитини! Це велика робота працювати і тримати себе в руках коли навкруги стільки дітей і всім треба догодити!! Дуже вдячні всьому персоналу і любимо наш садочок!дякую!
Оксана написал(а) 05.03.2019:
Сьогодні, 5 березня, відбулось свято Весни в нашій групі. Хочеться подякувати педагогам закладу, особливо нашим вихователям. Велике спасибі за працю,за хвилюючі моменти очікування свята(а їх було не мало),за любов до наших діток,та за те,що допомагаєте відкрити в них таланти. Так тримати!!!!
Марина написал(а) 03.03.2019:
Щиро дякую колективу НВК 24 за самовіддану працю для наших дітей. Донька з задоволенням відвідує садочок , дуже любить своїх турботливих і уважних вихователів. Багато різноманітних розвиваючих гуртків. Завжди смачна та корисна їжа . За свою дитину я спокійна .
Леся написал(а) 27.09.2018:
Прийміть наші щирі вітання з професійним святом Днем дошкілля! Щира подяка нашим любим працівникам НВК 24 за щоденну самовіддачу,  благородну  любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння,  наполегливість і високий професіоналізм. Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою. Міцного  Вам  здоров'я, натхнення, любові, здійснення  усіх мрій та сподівань.
Оксана написал(а) 05.06.2018:
Висловлюю щиру подяку за самовіддану натхненну працю всьому колективу НВК №24!!!!! ВИ НАЙКРАЩІ!!!
Олександр написал(а) 22.12.2017:
Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим Роком! Зичимо Вам міцного здоров'я, творчих натхнень, здійснення ваших професійних планів, особистих бажань та усіх мрій та задумів. Нехай Різдво та Новий рік принесуть Вам тільки добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та партнерів, шани та любові від рідних та близьких Вам людей, щасливих та яскравих подій та усього самого найкращого!
Ольга написал(а) 20.12.2017:
Дякую педагогічному колективу за завжди теплий прийом студентів-практикантів! Ваша праця, викликає захват і захоплення! .Для вас це не просто робота, а покликання. Спасибі за ваше терпіння і увагу і розуміння!
Володимир написал(а) 14.12.2017:
Садок чудовий! Ми раді, що в нас такі чудові вихователі ! Дітьми займаються. Вихователі багато працюють з дітьми: ліплять, малюють, читають, вчать писати, читати та багато іншого...все не перечислити!!! Добре годують, група чистенька, завжди порядок до якого і привчають діток. Дитина завжди в групі тепло одягнута і чиста. Ті хто пише погані відгуки не знає, які бувають садочки. Дякуємо колективу за ваші старання. Щастя ВАМ та багато терпіння!!!.
Ірина написал(а) 14.12.2017:
Садочком ми дуже задоволені. Коли вперше прийшли в групу всі вагання залишилися осторонь. Тут все для дітей і задля дітей. Щодня переконуємось, що зробили правильний вибір. У нашому садочку вихователі – справжні професіонали, знавці своєї справи і просто чудові люди. У групі завжди панує атмосфера доброзичливості, складається враження, що кожного ранку там чекають саме на мою дитину. Нам дуже поталанило з садочком.