«Увага! Діти на дорозі!»

«Увага! Діти на дорозі!» І все це не випадково, адже сучасний світ, з його насиченістю автошляхів та вулиць, повний небезпек для маленьких пішоходів. Єдиний необачний крок може зупинити щасливу дитячу ходу, замінивши її болем. За статистичними даними щороку спостерігається значне зростання ДТП за участю дітей. Зважаючи на це, в НВК №24  перші дні навчального року на групі продовженого дня, були спрямовані на повторення з дітьми правил безпечної поведінки на вулицях.

Місячник «Увага! Діти на дорозі!» За цей період була проведена належна виховна робота, спрямована на прищеплення дітям навичок безпечної поведінки на дорозі, запобігання випадків травмування дітей в автопригодах та під час місяця на ГПД проводились виховні години «Безпечний шлях до школи», «Увага на дорозі», «Правила дорожні ти знай і виконуй» та бесіди «На наших вулицях», «Дорожня розмітка,  «Перехрестя та їх види». Учні не тільки пригадали правила дорожнього руху, а й на практиці вчилися правильно переходити дорогу. У кожному класі було визначено кращих знавців правил дорожнього руху.

Було написано диктанти з безпеки дорожнього руху та здоров’я учнів.

У межах місячника безпеки на дорозі проведено конкурс малюнків «Вулиця повна несподіванок».