У світі емоцій

dsc06244

Мистецтво — невидимий місток, що поєднує два протилежні світи: світ фантазії та реальності. Часто таємні бажання, підсвідомі почуття та емоції легше викласти у творчості, ніж виразити у словесній формі. Тому останнім часом великої популярності набуває метод навчання та розвитку за допомогою творчості, або арт — терапія.

Особливо актуальною арт-терапія є для дітей. Мистецтво – це чудова можливість для малюка «відкритися», поділитися своїми емоціями та страхами. Адже іноді так важко висловити словами все те, що вируює у дущі. Арт-терапія допоможе віднайти душевну гармонію.

З цією метою, практичний психолог Веровенко О.В. провела заняття з елементами арт-терапії «У світі емоцій»  з учнями 3-4 класів.dsc06235

Загалом, дитина в арт — терапії займається звичними для неї справами, ліпить, вирізає, фарбує, малює, слухає музику. Ці заняття у невимушеній формі є реалією життя дітей.