У нас сьогодні свято!…

Весна у літо переходить плавно
І світ навколо радісно цвіте.
Здається в перший клас ішли недавно,
Та відпливло дитинство золоте.
Кудись туди, де проживає казка,
Де розмовляють квіти і трава.
Де зігріває сонечкова ласка
І радість та любов — така жива.
І ось з шкільного рідного порогу
Для нас останній дзвоник продзвенить.
Й покличе юність у складну дорогу
І це в житті залишиться, як мить.

27 травня 2016 року день знаменний для учнів нашого НВК  —  на шкільній лінійці весело продзвенів останній у цьому навчальному році дзвоник. З цим святом привітала школярів і колектив методист відділу освіти Уманської міської ради Алексєєнко  Юлія Вікторівна, щирі слова привітання прозвучали від директора Данилюк Ірини Семенівни, від учнів та батьків закладу. Традиційно, як підсумок досягнень за рік, за високі показники у навчанні, перемоги у олімпіадах, конкурсах та творчих і спортивних змаганнях, були вручені нагороди: почесні грамоти, похвальні листи та подяки. Також грамоти та подяки за активну участь у житті школи та добре виховання дітей нагороди отримали батьки.

Особливо хвилюючим цей день є для наших випускників – учнів 4 класу і для їхньої вчительки Жук Наталії Миколаївни . Їх вітали найменші учні – першокласники, і учні третього класу, які займуть на слідкуючий рік їхнє почесне місце, батьки.

DSCN2399DSCN2396DSCN2395DSCN2371DSCN2366DSCN2352DSCN2348DSCN2346DSCN2416DSCN2412DSCN2410DSCN2408DSCN2422