Тиждень толерантності

Життя — це просто дивна казка,

В яку приходимо лиш раз.

Тут для людей любов і ласка,

І світло сонечка для нас…

Хоч за вікном глибока осінь, а в нашому НВК затишно і тепло від добрих слів та щирих посмішок, адже з 13 по 17 листопада ми відзначали Тиждень толерантності.

Метою проведення даного тижня є формування в учнів навичок ефективного спілкування, розвиток емпатії, розуміння проблем оточуючих людей. В рамках цього тижня проходять психологічні акції, інформаційні хвилинки, години спілкування, відеопрезентації, флешмоб, а також організовано роботу «скриньки довіри»

Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. Цей тиждень став справжнім святом для душі, він пройшов активно, творчо, яскраво.