Тиждень толерантності в НВК №24

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, за для пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 12 по 16 листопада 2018 року в нашому НВК було проведено Тиждень толерантності.

Кожний день цього тижня був кольоровий. Понеділок був жовтого кольору, що символізує радість. У вівторок — зелений, який допомагає бути ближчими один до одного, середа – фіолетового кольору, який дарує енергію, натхнення, четвер – день білого кольору. Він дарує спокій та позитивні емоції. Білий колір означає, що ми хочемо миру в країні, щоб у всіх були чисті думки, щоб добро перемогло зло. Ми прагнемо примирення. І в останній день тижня учні та педагоги одягнули речі червоного кольору, який уособлює енергію та волю до перемоги.

У рамках тижня були проведені психологічні акції: «Разом до вершин на крилах добра», «Позитивчик», «Моя школа толерантна, тому що…», «Аптечка для душі»; години спілкування: «Толерантність: що це?» — 2 кл., «Вчимося бути толерантними»  — 3кл., «Мандрівка в країну Толерантності» — 4 кл., бесіда «Правила ввічливості» -1 кл.

У закладі постійно працює скринька довіри. На завершення тижня був організований флешмоб «Толерантність – шлях до миру».

Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що щасливими та успішними ми можемо бути лише у світі де діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові. Тиждень пройшов цікаво та змістовно, у всіх панував піднесений настрій.