Тиждень школи в НВК24

Букварі і читанки, парти в два ряди.
Наша перша вчителька в серці назавжди.
Вітаємо колектив закладу, учнів, батьків, випускників з 15 ювілеєм початкової школи!

Наша початкова школа у вересні 2018 року  відмічає свій  15 – річний ювілей. За цей час   11 випускних класів перейшли до основної школи.    Майже  300 учнів навчилися у стінах нашої школи читати перші слова, писати перші рядки букв, подружилися з книжкою, вирішили безліч важливих та цікавих задач.  15 років колектив усього закладу вкладав у серця дітей свої знання, мудрість, життєвий досвід, все краще, що пригодиться нашим  дітям у  майбутньому житті.

До ювілею рідної  школи всі класи підготували  подарунки:

1 1клас: образотворчий проект «Моя школа у майбутньому», запальний танок та виставу «Втрачений день.

2 клас:  «Пісню про школу», драматизацію казки В.Сухомлинського  «Соловей т Жук», танок «Крок до зірок»

3 клас:    Інсценізацію казки «Дівчинка і Ромашка» , танок «Рушничок»,

4 клас:  вірші про школу , казкову виставу «Пелюстка і квітка», образотворчий проект «Моя школа у майбутньому»

3-4 класи: образотворчий проект «Наші портрети»