Тиждень пам’яті Василю Сухомлинському

В НВК №24 з 23 вересня по 27 вересня проходив Тиждень пам’яті,  присвячений В.О. Сухомлинському.  Тиждень розпочався словами про відомого письменника, вчителя, творця, чиї твори проникають у душу кожної людини.

Учні переглянули цікаву та змістовну презентацію про В. Сухомлинського, його життєвий і творчий шлях, декламували вірші про доброту, ввічливі слова, повагу і любов до батьків, до всіх людей на землі.

Вихователі ГПД 2-4 класів провели читання та обговорення оповідань В. О. Сухомлинського, а також провели бесіду «Все починається з добра».

У школі бібліотекар Шевчук О.А.  підготувала виставку книг «Літературна спадщина гуманіста, мислителя та педагога В.О.Сухомлинського», вихователі організували конкурс малюнків «Герої творів Сухомлинського очима дітей».

Традиційно на ГПД  підготували уроки мудрості, духовності, доброти, які були спрямовані на виховання в учнів почуття доброти, взаєморозуміння, любові до оточуючих та природи: «Школа казок В. О. Сухомлинського », «Подорож у Країну Добра», «Ледача подушка», «Сьома дочка».