Тиждень основ безпеки життєдіяльності

20160415_092000

У НВК №24 з 11 по 15 квітня проходив традиційний Тиждень з навчання основ безпеки життєдіяльності. Протягом тижня  вчителі та вихователі під час навчально – виховної діяльності особливу увагу приділяли вихованню основ безпечної поведінки у закладі, вдома, з побутовими приладами, на вулиці, у транспорті,  з незнайомими та небезпечними предметами, а також надання першої домедичної допомоги під час надзвичайних ситуацій та подій. Навчання проходило, як у традиційних формах (бесіди, виховні години, єдині уроки, екскурсії. Цільові прогулянки ), так і у розважальних та ігрових формах ( конкурси, вікторини, спортивні тренування, драматизації художніх творів,  проектна діяльність).

Діти успішно працювали над створенням стінних газет, колажів, малювали малюнки на протипожежну тематику. Активно використовувалися і матеріали з мережі Інтернет : відеоролики, плакати, тренувальні ситуації.DSCF3518DSCN2069DSCF3521DSCN2067

DSCN2066DSCN2072DSCN2071

Безпечних усім свят. Бережіть здоров’я і будете завжди успішними!