місто Умань

«Тиждень безпечного Інтернету»

З 8 лютого по 12 лютого 2021 р. в школі проходив «Тиждень безпечного Інтернету» під керівництвом вчителя інформатики Підгорної О.В. Учні 2-4 класів мали змогу переглянути  мультфільми, відеоролики на тему «Безпечна подорож до країни Інтернет». Другокласники виготовляли пам’ятки  та лепбуки  «Розумне використання  інтернет- ресурсів» .

Вихованці 2 та 3 класів долучилися до Всеукраїнського  уроку «Моя суперсила — безпека в інтернеті».  Під час якого ознайомилися з  ключовими принципами мережевого етикету й безпечної поведінки, отримали  рекомендації щодо обережності й відповідальності під час роботи в мережі Інтернет, переглянули і обговорили презентацію та ділилися власним досвідом спілкування в соціальних мережах.

Сподіваємось, що отримані нові знання допоможуть нашим учням  безпечно і корисно  проводити час, навчання  у мережі Інтернет , без якої за викликом часу  сучасне життя неможливе.