«…Ти можеш захистити тих, кого любиш, миючи руки і залишаючись вдома…»

Хочемо поділитися з вами цікавим ресурсом для батьків/осіб, які їх замінюють, дітей, а також для педагогів – книжкою «Мій герой – це ти» про боротьбу з COVID-19.

Казку створили понад 1 700 дітей, батьків/осіб, які їх замінюють, психологів та педагогів зі 104 країн світу, аби допомогти дітям зрозуміти емоції та почуття, які можуть виникати через пандемію COVID-19.  Електрона версія доступна за посиланням: https://bit.ly/2xmWhHp

Читайте казку дітлахам та будьте здорові 💚

Книжку «Мій герой – це ти» створили Референтна група Міжвідомчого постійного комітету з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах надзвичайних ситуацій за участі ВООЗ, UNICEF Ukraine, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, International Federation of Red Cross and Red Crescent Societies. Бюро World Health Organization Ukraine підготувало українську редакцію книжки для дітей усього світу, які зазнали впливу пандемії COVID-19.