Театр — світ духовності і краси

Важливе значення у вихованні особистості належить інноваційним формам роботи, однією з яких є соціально-психологічний театр.

Саме тому в 2013 році в Уманському НВК №24 було створено соціально-психологічний театр «Веселкова палітра».

Мета даного проекту  надати глядачу шанс за допомогою творчого діалогу з однолітками-акторами осмислити ті питання, які виявляють ставлення до оточуючих людей, соціальних подій, фактів і всього того, що є для молодших школярів вагомим, значущим, цінним.

Завдання:

• корекція поведінки учнів «групи ризику»;
  • формування і розвиток у дітей навичок спілкування і міжособистісної взаємодії;
  • допомога учням щодо адаптації в соціумі;
  • розвиток креативних здібностей учнів;
  • подолання негативних явищ в учнівському середовищі;
  • привернення уваги педагогів, батьків, громадськості до соціально-психологічних проблем підростаючого покоління.

За цей період було поставлено п’ять вистав.

image-5 dsc06393 dsc00783

Навіть з огляду на невеликий досвід ми вже можемо говорити про результати. Діти втілюючись в образи героїв самі виробляють рекомендації, щодо подолання негативних проявів у поведінці. Але роблять це вони не під тиском дорослого, а на основі власних висновків. Діти усвідомлюють що не можна лихо виправляти лихом. А головне, що милосердя та добро не бувають надмірними (Бекон Роджер)