Табір – це весело та круто!

Ось і добігла кінця весела табірна пора. І хоч попереду два чудових, наповнених сонячною енергією та релаксом, місяці літніх канікул, легкий смуток огортає серце. Адже життя у таборі було сповнене цікавих подій та пригод. За час відпочинку діти відвідали багато цікавих куточків рідного міста, познайомилися з історією та традиціями та культурою нашого краю, а також гарно відпочили та розважилися. В другу половину дня, після смачного обіду, дітлахи проводили час з користю і задоволенням. В спекотні години вихованці мали змогу пограти в різноманітні настільні ігри в просторих ігрових кімнатах. Чимало задоволення і захвату отримали дітлахи під час плескання у басейні. Це, мабуть, без перебільшення була найбажаніша подія у спекотній день для всіх. Після водних процедур, освіжившись та наповнившись енергією води та сонця, діти із задоволенням грали в рухливі ігри та разом з вихователями придумували усілякі забави та розваги.

Табір – це весело та круто!