Свято книги

18 березня на святі книги було підведено підсумки тижня дитячої та юнацької книги, роздано всі дипломи, нагороджено всіх переможців конкурсів.

Було нагороджено учнів за конкурс малюнків до творів Всеволода Нестайка «Країна Дитиндія», за активну участь в посвяті в читачі (2 клас), за призові місця в подорожі «Ми подорожуємо по казках» (3-4 клас), за участь в конкурсі закладинок, за конкурс висловів про кохання та дружбу на валентинках, за конкурс читців гуморесок та жартів «Хвилинки-щастинки».6

Протягом свята діти мали змогу прослухати сучасне прочитання творів Т.Г. Шевченка під музику Eminem у виконанні учня 4 класу Оханського Олександра. Також дехто взяв участь у постановці казки-експромту «Ріпка».

2Крім того, було визначено найактивніших читачів нашої бібліотеки з кожного класу:

1 клас – Перестюк Ольга (8 книг)

2 клас – Герасимук Аліна (18 книг)

3 клас – Ткачук Аліса (43 книги)

4 клас – Горбатюк Марія (23 книги)

Вкінці свята діти прийняли клятву читача.

3Ласкаво просимо до бібліотеки!