Свято для малечі!

20170214_15593521 лютого відзначається Міжнародний день мови. В навчальному закладі розроблено ряд заходів щодо відзначення дня рідної мови. Одним з таких є розвага для дітей середньої групи, яку підготували вихованці компенсуючої групи. Вони створили та показали казку «Теремок». Глядачі та актори отримали велике задоволення.

Гра -драматизація  є обов’язковою складовою дитячого життя. Вона дає змогу залучати малят до спільних радісних переживань, до вираження позитивних емоцій та почуттів, заохочувати старших дошкільників до особистої ініціативи, пластично-театралізованого оформлення святкових подій, створювати піднесений настрій для себе та інших, творчо співпрацювати з однолітками і дорослими, отримувати задоволення від самовираження в мистецьких діях, підтримувати загальну виразність та інтонаційність виконавства дітей.

Театральна вистава розкриває перед дитиною весь світ засобами мудрої та вічної казки, розвиває творчі здібності особистості, а найголовніше, виховує справжню людину.

20170214_155304
20170214_155539