Святкуємо день вишиванки

Музейна педагогіка

Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. Це свято самобутнє і не прив’язане до жодного державного чи релігійного. Втім, мільйони українців саме цього дня дістають із шафи національне вбрання – вишиванку, і йдуть у ній на роботу, в університет чи до школи.

Цього року День вишиванки припадає на 16 травня.І тому саме в цей день учні 1 класу НВК24 також підтримали цю дивовижну традицію і прийшли до школи у мальовничому українському вбранні. Наче квіти на сонці засяяли різнобарвні вишиванки на наших дітках, а з ними і яскраві усмішки  на радісних обличчях дітей.

Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку – вдягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, це свято має глибокий зміст. По всьому світу об’єднуються українці в одній ідеї і показують, що мають власну самоідентифікацію та національний код. У цей день варто пам’ятати свою національну та громадянську позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.