Створення розвивального середовища

Створити  в дошкільному закладі розвивальний життє­вий простір означає забезпечити сукупність умов, атмосфе­ру, як найсприятливішу для прогресивного розвитку свідо­мості та поведінки дошкільника.

У сучасній  дошкільній педагогіці величезного значення набувають процеси  гуманізації виховання й навчання, охорони та зміцнення фізичного і психічного здоров’я, їх повноцінного розвитку.  Розв’язання цих завдань неможливе без створення сучасного розвивального середовища.

Сім'я Волошенко подарували килим для наймолодший вихованців закладу

Сім’я Волошенко подарували килим для наймолодший вихованців закладу

Адміністрація закладу та весь педагогічний колектив  висловлює щиру подяку батькам наших вихованців  за поповнення ігрового та розвиваючого середовища іграшками та наочністю; за придбання інформаційних стендів.

Ваші діти є гордістю нашого садочка. Ми високо цінуємо Ваше батьківське піклування, підтримку та небайдуже ставлення до нагальних потреб садочка.

Сподіваємось, що й надалі спільними зусиллями ми будемо успішно працювати над вирішенням найактуальнішої проблеми сучасності – вихованні майбутньої еліти нашої держави.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєдайної енергії, мудрості й терпіння у благородній справівиховання дітей.

1 клас. Заміна вікон в спальні1 клас

Заміна вікон

в спальні 1 класу

відремонтовано роздягальну кімнату в молодшій групі