Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/fanta126/public_html/wp-content/plugins/wordpress-gzip-compression/ezgz.php on line 38
Спортивні змагання | Навчально-виховний комплекс № 24

Спортивні змагання

4 жовтня у Навчальному – закладі пройшли спортивні та інтелектуально – спортивні змагання.

Участь у змаганнях взяли всі учні початкової школи. Організатором свята, стала вчитель фізичної культури Скляр Н.І., яка підібрала цікаві завдання та провела спортивне свято. Учні змагалися в спритності, силі, влучності, декламуванні віршів, естафетах.

За результатами змагань кожен клас отримав звання: «Найспортивніший клас» — учні 4 класу;, «Клас – декламатор» — учні 3 класу; « Найшвидший клас» — учні 2 класу; «Найінтелектуальніший клас» — учні 1 класу.

Вчитель фізичної культури Скляр Н.І.