Спортивні новини НВК 24

Грудень став місяцем спортивних досягнень та звершень. На протязі першого півріччя вихованці та учні початкової школи щоденно займалися спортом та підтримували руховий режим дня: щоденна ранкова гімнастика, фізичні вправи, ігри, змагання, робота спортивних гуртків та корекційні заняття принесли хвилю позитивних емоцій та фізичного удосконалення наших вихованців.

З фізичним розвитком і набуттям спортивних вмінь і навичок наші батьки можуть ознайомитися переглянувши зошити самоконтролю та саморозвитку, які заведені на кожного учня та ведуться вчителем фізичної культури Скляр Н.І.

На уроках фізичної культури ми пройшли такі теми : легка атлетика ( біг, стрибки у довжину з місця та у довжину з розбігу, «човниковий біг», метання, подолання різних перешкод) ; футбол ( ведення і передачі м’яча, обведення перешкод, робота в парах, взаємодія гравців у грі, набивання м’яча, навчальна гра за спрощеними правилами); гімнастика ( акробатичні вправи: берізка, місток, перекиди вперед, перекиди назад, стрибки на «козла», лазіння по канату, драбинам, віджимання від підлоги, гнучкість) , розучування рухливих ігор тощо.

З дітьми дошкільних груп розучили різновиди ходьби, різновиди бігу, комплекси загально – розвивальних вправ, вправи з лазіння і перелізнання, підлізання, вправи  з рівноваги, кидання і ловіння м’яча, рухливі ігри, естафети тощо.

На початку грудня було проведено спортивні змагання « Веселі старти» з вихованцями старшої та компенсуючої групи в залік «Малих олімпійських ігор».