Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/fanta126/public_html/wp-content/plugins/wordpress-gzip-compression/ezgz.php on line 38
СПОРТИВНЕ СВЯТО «ЗДОРОВИМ БУДЬ» | Навчально-виховний комплекс № 24

"Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітній навчальний заклад І ступеня"

СПОРТИВНЕ СВЯТО «ЗДОРОВИМ БУДЬ»

Фізкультурні свята дуже подобаються дошкільникам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття перемоги, а коли це проходить з підтримкою батьків то несуть за собою ряд позитивних емоцій і неабияку віру в себе.    А головне фізкультурні свята допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом. Спільна діяльність, долання труднощів зміцнюють дитячий колектив, пробуджають почуття відповідальності.

Саме ці яскраві враження, позитив, енергію, спільні дії дітей і їх батьків зробило спортивне свято незабутнім і досконалим. Вихованці старшої і компенсуючої групи та їх батьки змагалися в швидкості, спритності, грали в ігри та танцювали під веселу музику. Родзинкою свята став святковий салют в колі їх батьків, а перемогу здобула ДРУЖБА!!!

Свято підготувала і провела вчитель фізичної культури Скляр Н.І.